המלצות על ענבל רביב

כתבו המלצה
ערוך תמונת פרופיל
שם פרטי |
שם משפחה |
תאריך החתונה |
דוא"ל |
* כתובת הדוא"ל תישמר במערכת ולא תוצג באתר
תוכן ההמלצה |
* ההמלצה תעלה לאוויר לאחר אישור מערכת וואלה! מזל טוב
המלצתך התקבלה וממתינה לאישור

8 המלצות

 • חתונת קונספט מעוררת השראה ממליצה על ענבל רביב
  חתונת קונספט מעוררת השראה
  02/03/2018
  עוד לפני שאני וטל התארסנו ראיתי את השמלות של ענבל רביב באינסטגרם מבלי לדעת מי היא בכלל ומאוד התחברתי לסגנון. ה..
  עוד לפני שאני וטל התארסנו ראיתי את השמלות של ענבל רביב באינסטגרם מבלי לדעת מי היא בכלל ומאוד התחברתי לסגנון. היה לי מאוד חשוב להיות כלה שיכולה לזוז ולרקוד ביום החתונה שלה, שארגיש בנוח באמת בשמלת כלה, וכמובן היה לי מאוד מאוד חשוב שהשמלה תחמיא למבנה הגוף שלי ולא תהיה יפה רק על הקולב. אצל ענבל מהתחלה מאוד אהבתי את רמת הגימור שהיא פשוט יוצאת מן הכלל, כל שמלה שלה היא זהב. התחרות, הפנינים, הסברובסקי – יש הרבה שעושים שמלות כמו ענבל רביב, אבל אף אחד לא עושה את זה כזה טוב ובאיכות ובטאצ' כזה מיוחד.
 • בלי שחשדה: בחרה את הלוקיישן של ההצעה שלה ממליצה על ענבל רביב
  בלי שחשדה: בחרה את הלוקיישן של ההצעה שלה
  28/05/2017
  היה חשוב לי בשמלת הכלה שתשדר משהו עדין וצנוע, ועדיין שיהיה 'וואו' וירשיםכשהגעתי לסטודיו של ענבל ישר ידעתי שמשם..
  היה חשוב לי בשמלת הכלה שתשדר משהו עדין וצנוע, ועדיין שיהיה 'וואו' וירשיםכשהגעתי לסטודיו של ענבל ישר ידעתי שמשם אני רוצה את שמלת הכלה שלי. זה הסטודיו הראשון והאחרון שהגעתי אליו. היחס האישי מהתופרת היה מדהים, היא הקשיבה לכל מה שרציתי ולכל השגעונות שלי. התפירה נעשתה מאפס ולכן הגעתי מספר פעמים למדידות והתוצאה הסופית הייתה מושלמת. גם ענבל המעצבת הייתה נוכחת במדידות, הביעה יחס אישי ותמכה בהכל. בפועל השמלה הייתה בדיוק כמו שדמיינתי, מגוון בדים ומשחקי תחרות שונות שהשתלבו מצוין בשמלה אחת, חרוזים עדינים שהוצמדו לשמלה בצורה מדויקת כך שתשמור על העדינות שלה
  ספקים מומלצים נוספים: צלמי אירועים | עוז שכטר
 • מתכון לסיפור אהבה מנצח ממליצה על ענבל רביב
  מתכון לסיפור אהבה מנצח
  09/02/2017
  "החלטתי לעצב את שמלת הכלה שלי אצלי ענבל רביב לאחר שראיתי את שמלת הכלה שהיא עיצבה לחברה שלי, השמלה הייתה יפה ו..
  "החלטתי לעצב את שמלת הכלה שלי אצלי ענבל רביב לאחר שראיתי את שמלת הכלה שהיא עיצבה לחברה שלי, השמלה הייתה יפה והתאהבתי בסגנון העדין והייחודי שלה. ענבל נחמדה וקיבלתי בסטודיו שלה יחס אישי ומדהים. השמלה שהיא עיצבה לי הייתה עדינה ונשפכת כאשר בחלק העליון היה מחשוף וי ושיבוץ של אבנים יפות. השמלה החמיאה לי מאוד והייתה הכי אני. כשראיתי את התוצאה הסופית התרגשתי, הכול היה מושלם ותאם לרצון שלי".
 • אל תפספסו: כניסה מקפיצה במיוחד לחתונה ממליצה על ענבל רביב
  אל תפספסו: כניסה מקפיצה במיוחד לחתונה
  30/01/2017
  "הגעתי למעצבת שמלות הכלה ענבל רביב בהמלצת חברה שלי ולאחר שביקרתי בסלונים אחרים ולא התחברתי לסגנונות שהם הציעו..
  "הגעתי למעצבת שמלות הכלה ענבל רביב בהמלצת חברה שלי ולאחר שביקרתי בסלונים אחרים ולא התחברתי לסגנונות שהם הציעו. האווירה בסטודיו שלה היא מאוד נעימה והסגנון של ענבל הוא נקי, קלאסי ולא 'פנסי' מדי בדיוק כמו שאני אוהבת. ענבל ממש נחמדה והבחורות שעובדות אתה הן מקסימות. השמלה שלי הייתה עדינה ולא מוגזמת, היא הייתה צמודה אך לא יותר מדי ושילבה שיבוצי פנינים, אבנים עדינות ואפליקציות מיוחדות. התוצאה הסופית התאימה למה שדמיינתי, הייתי מרוצה מאוד".
 • לא תאמינו איך החתן הפתיע את בת זוגו ביום החתונה ממליצה על ענבל רביב
  לא תאמינו איך החתן הפתיע את בת זוגו ביום החתונה
  18/01/2017
  "היו לי שתי שמלות כלה של שתי מעצבות מוכשרות, השמלה הראשונה שלי הייתה שמלת החופה שאותה עצבה לי ליהי הוד, השמלה..
  "היו לי שתי שמלות כלה של שתי מעצבות מוכשרות, השמלה הראשונה שלי הייתה שמלת החופה שאותה עצבה לי ליהי הוד, השמלה עוצבה בקו נקי וקלאסי בלי יותר מדי אלמנטים, היא הייתה הכי אני. ליהי גרמה לי להרגיש מעולה, היא נתנה דגש גם על הפרטים הקטנים ביותר ולא התפשרה עד שהכול נראה מתוקתק. את השמלה השנייה שלי עיצבתי אצל ענבל רביב, הסטודיו שלה אינטימי יותר והשרה הרגשה של בית, השמלה שהיא עיצבה לי הייתה בסגנון של בוהו שיק רחב שהתאים לחלק השני של האירוע. ענבל סובלנית והיה לה חשוב שאני אהיה הכי מרוצה וכך היה".
 • יעל שלופר ממליצה על ענבל רביב
  יעל שלופר
  13/08/2015
  "עשיתי חיפושים רבים באינטרנט ומצאתי מעט מעוד מעצבות שהתחברתי לדגמים שלהן. עיצבתי את השמלה שלי אצל ענבל רביב, ..
  "עשיתי חיפושים רבים באינטרנט ומצאתי מעט מעוד מעצבות שהתחברתי לדגמים שלהן. עיצבתי את השמלה שלי אצל ענבל רביב, ראיתי דגמים יפים שלה באינטרנט ובשנייה שהגעתי הבנתי שאצלה אעצב את השמלה שלי, כל שמלה שלה הייתה יותר יפה מהשנייה והן כולן ישבו טוב. גם אם ראיתי אצל מעצבים אחרים שמלות יפות - הן לא ישבו כמו אצלה. כולן שם מקסימות, חן המוכרת ליוותה אותי לכל אורך הדרך וגם התופרות, הכל היה מאוד מקצועי".
 • מירי בר ממליצה על ענבל רביב
  מירי בר
  29/05/2015
  "הלכתי לחמישה מעצבי שמלות כלה והכי התחברתי למעצבת ענבל רביב, חברה המליצה לי עליה וכך הגעתי אליה. קיבלתי יחס ח..
  "הלכתי לחמישה מעצבי שמלות כלה והכי התחברתי למעצבת ענבל רביב, חברה המליצה לי עליה וכך הגעתי אליה. קיבלתי יחס חם ואני מאוד מרוצה, אהבתי שהמקום אמיתי ושלא מנסים להתחנחן אלי".
 • נדיה פורמן ממליצה על ענבל רביב
  נדיה פורמן
  18/06/2015
  "הגעתי לפגישה אצל המעצבת ענבל רביב דרך פרסומים באינטרנט ומהשנייה שהגעתי אליה, הבנתי שזה המקום המושלם בשבילי. ..
  "הגעתי לפגישה אצל המעצבת ענבל רביב דרך פרסומים באינטרנט ומהשנייה שהגעתי אליה, הבנתי שזה המקום המושלם בשבילי. ענבל כיוונה אותי ועזרה לי בבחירת השמלה, היא שינתה כל פרט קטנטן שרציתי והייתה מאוד הוגנת מבחינת המחיר. הצוות שלה היה קשוב ונעים והיה לי פשוט כיף להגיע למדידות".